Uk

  • En

  • UK

  • En

  • UK


Uk

  • En

  • UK

  • En

  • UK


Спецтехніка та інше


Illustration

Трактора

На відміну від прав водія автомобіля, категорії А, В, С та Д, отримання прав на трактор в Україні у 2021 році має свою певну специфіку. Трактор, в принципі, поняття досить розтяжне, тому існує безліч тракторів, починаючи від колісних для сільського господарства і закінчуючи важкими гусеничними машинами, які працюють у кар'єрах.Так, існує безліч видів прав на трактор, тому перед тим, як їх отримувати, потрібно точно визначитися зі спеціалізацією, яка вам потрібна. На відміну від прав на машину, права на трактор в Україні 2021 року видають територіальні органи Держспоживслужби.Перед тим як розпочати процес отримання прав на трактор, людина має подати всі необхідні документи до навчального закладу:
Заявакопія паспортакопія ідентифікаційного кодуфотографія 3 х 4 смкопія документа про рівень освітимедична довідка форми 086.
У середньому навчання займає близько 5-10 місяців, а якщо у бажаючого отримати права на трактор немає прав водія, то йому в програму також внесуть розділ про вивчення ПДР,

Illustration

Комбайни

Курс з перенавчання та підвищення кваліфікації персоналу.Програма навчання:
1. Теоретична частина:1.1. Вивчення конструкції основних частин комбайна (жниварна частина, молотильно-сепаруючий пристрій, пристрої вивантаження та збору зернової та не зернової частини врожаю, приводи агрегатів та частин комбайна, ходова частина, гідравлічна система, кабіна із системами життєзабезпечення та управління).1.2.Вивчення складу, конструкції та принципу роботи моторно-силової установки комбайна.1.3.Вивчення складу, конструкції та принципу роботи електрообладнання комбайна.1.4. Вивчення видів та періодичності технічного обслуговування (ЕТО, ТО-1, ТО-2), а також заходів безпеки під час експлуатації комбайнів.
2. Практична частина:
2.1.Формування практичних навичок у технічному обслуговуванні комбайнів.2.2.Практичні заняття з навчання водіння комбайна.2.3.Тестування знань теоретичної та практичної підготовки.
Заняття проводяться у спеціалізованому навчальному класі, у складальному цеху та виробничих майстернях
Кожен учасник курсів підвищення кваліфікації повинен мати при собі:
1· документ, що підтверджує особистість (паспорт, посвідчення особи);2· посвідчення фахівця - тракториста, механізатора тощо;(командировочне посвідчення);3· медичну довідку про стан здоров'я встановленої форми;4· Копію платіжного доручення про оплату вартості навчання з оригінальною відміткою банку.

Illustration

Машиніст автогрейдера

Професійно-технічне навчання, перепідготовка.Завдання та обов’язки. Керує автогрейдером під час виконання планувальних і профілювальних робіт у ході будівництва доріг, аеродромів, інших лінійних та площинних подібних об’єктів. Виконує зрізання нерівностей, часткове поперечне та поздовжнє переміщання ґрунту; планування поверхні під час улаштовування кавальєрів, резервів і банкетів; спорудження насипів доріг та доріг з ґрунтовим покриттям; нарізання корита в земляному полотні для улаштовування дорожньої одежі; нарізування кюветів; планування узбіч; планування ухилів з невисоких насипів і неглибоких виїмок земляного полотна; часткове переміщання, підгортання, розвалювання та планування сипких матеріалів під час улаштовування дорожньої основи та одежі автомобільних доріг та інших подібних площинних об’єктів; поперечне переміщання та планування кам’янистих матеріалів у ході улаштовування поверхневих обробок чорними в’яжучими матеріалами; змішування сипких матеріалів з в’яжучими (бітум, цемент, смоли) під час улаштовування дорожньої основи та покривання способом змішування на дорозі; очищання проїжджої частини доріг, площин від снігу у зимовий період. Виконує щозмінне технічне обслуговування автогрейдера, бере участь у його плановому запобіжному ремонті.Знає: будову, принцип роботи, технічні характеристики автогрейдера; правила експлуатації технічного обслуговування та ремонту; правила виконання робіт та вимоги до їх якості; причини виникнення, способи виявлення та усунення несправностей; режими змащування; норми витрат паливних і мастильних матеріалів та способи їх економії; слюсарну справу з ремонту будівельних чи інших подібних за складністю машин; апаратуру з автоматизації основних операцій керування.

Illustration

Машиніст автокрана

Звернувшись до нас, ви зможете пройти якісне та високопрофесійне навчання. У нашому навчальному закладі діє особливий підхід до викладання, який ґрунтується на індивідуальній взаємодії з кожним окремим учням, а також на акцентуванні на практичній стороні навчання. У нас навчання на кранівника здійснюється висококласними сертифікованими спеціалістами в групах, що складаються з такої кількості учнів, яка є найбільш оптимальною для правильного освоєння матеріалу До того ж у нас можна не тільки швидко записатися і на курси автокрановщика та козлових кранів, а і на програму навчання машиніста баштового крана, і на вивчення мостової техніки, а й у найкоротший термін розпочати заняття з обраного напрямку. Після того, як машиніст крана пройшов навчання, він отримує всі необхідні документи, що підтверджують його професійну придатність. Наші свідоцтва мають ліцензію Міністерства освіти і науки України і є своєрідним «ключом», що відкриває перед фахівцями двері для працевлаштування у найкращі будівельні компанії країни, а також за кордоном. А отримані у нас знання з даного напрямку, у тому числі й вивчені посадові інструкції машиніста баштового або іншого крана, дозволяють нашим випускникам почуватися впевнено у будь-якій ситуації та за будь-яких поставлених завдань.

Illustration

Машиніст автовишки

Де пройти навчання машиніста автовишки та автогідропідйомника?
Отримати посвідчення машиніста автовишки
Курси машиніста автовишки
Навчання машиніста автопідйомника ?
Автовежа, автогідропідйомник – це пристрій призначений для підняття робітників з інструментами на бажану висоту для виконання необхідних робіт. Будова та механізм даної спецтехніки полягає в тому, що на автомобільну основу або шасі монтується підйомник-механізм, який безпосередньо здійснює підйом. Підйомники бувають стрілочні колінчастого типу і телескопічні сходового типу. На кінці витягу знаходиться люлька в якій і розміщуються робітники.
Машиніст автовишки та гідравлічного автопідйомника - спеціаліст, що управляє даною спецтехнікою.
Існує ряд вимог, яким машиніст повинен відповідати та виконувати:
1 До роботи машиністом автовежі допускаються фахівці, які пройшли атестацію та мають посвідчення з робочим розрядом.
2. Щороку для допуску до робіт підвищеної небезпеки машиніст повинен проходити переатестацію.
3. Має знати призначення спецтехніки.
4. Машиніст автовишки та автогідропідйомника, що має допуск до самостійної роботи, повинен знати:
- правила пожежної безпеки та охорони праці;
- повинен знати пристрій та правила експлуатації автовишки;
правила безпечної роботи на автовежі та автогідропідйомнику;
- звукові сигнали за допомогою яких здійснюється спілкування з робітниками, що перебувають у колисці;
- Періодичність технічних перевірок спецтехніки;
- слідувати внутрішньому розпорядку;
- інженер-технолог відповідає за справність та безпечну експлуатацію автовежі.
Звернувшись до нас ви маєте чудову нагоду пройти екстерн навчання, що дозволить заощадити час.
Від Вас потрібно:
1. Фото 3 на 4.
2. Копія паспорта

Illustration

Машиніст екскаватора

професійно-технічне навчання, перепідготовка.
Завдання та обов’язки. Керує екскаваторами (відповідно до зазначених нижче параметрів) одноковшовими, поздовжнього копання (траншейними, дреноукладальними, каналокопальними, радіальними), ланцюговими та роторними або планувальниками під час розробляння ґрунтів у ході будівництва об’єктів і споруд різного призначення, автомобільних і залізничних доріг, різних каналів, гребель, захисних земляних дамб, інших аналогічних за складністю виконання споруд; улаштування виїмок, насипів, резервів, кавальєрів і банкетів, котлованів під фундаменти, опор ліній електропередач і контактної мережі; копання траншей для підземних комунікацій, водовідвідних кюветів, нагірних і забанкетних канав; проходки гірничих виробок тощо. Застосовує змінне робоче устаткування. Виконує роботи: з розробляння ґрунтів вище або нижче рівня стояння машини; у складних обмежених умовах; з навантажування сипких та кускових матеріалів, планування поверхонь, копання колодязів, чищення ставків; грейферні, навантажувальні та монтажно-кранові; забивання паль; з руйнування та розрушення твердих і мерзлих ґрунтів, різання мерзлих ґрунтів, утворення щілин методом “стіна в ґрунті”, прокладання дренів тощо. Виконує щозмінний огляд, технічне обслуговування машини та її робочих органів, бере участь у її плановому запобіжному ремонті.
Знає: будову, технічні характеристики машини, якою керує, принцип роботи механічної, гідравлічної, пневматичної, електричної, комбінованої, а також гальмівної й контрольно-захисної систем; причини виникнення несправностей і способи їх усунення; правила розробляння ґрунтів різних категорій, на різній глибині забою як нижче, так і вище рівня стояння машини з дотриманням визначених профілів і відміток за робочими кресленнями або позначками майстра; умови пальового кріплення рестелів, мереж підземних комунікацій; правила застосування та використання змінного робочого устаткування; монтаж і демонтаж робочого устаткування; режими змащування, норми витрат паливних і мастильних матеріалів та способи їх економії; слюсарну справу на рівні слюсаря з ремонту будівельних або інших подібних за складністю машин.

Illustration

Стропальник

Навчання у нашому навчальному центрі побудовано на проходженні теоретичної та практичної частин. Коротко розглянемо обидва етапи навчання:
Теоретична частина. Учень отримує всі необхідні відомості про крани, їх пристрій, методи стропування вантажів, вантажозахоплювальні пристрої, тарі, виробничі роботи і техніку безпеки.Практична частина. Здійснюється навчання стропальників на підприємстві, після закінчення якого відбувається атестація стропальників, а потім видається оригінальне державне посвідчення стропальника у нашому навчальному закладі.      Що потрібно знати стропальнику?Обов'язки стропальника під час роботи – це здійснення стропування вантажів. Робоча інструкція стропальника складається з наступних дій:1. Обв'язування вантажу.2. Правильне зачеплення вантажу до гака підйомного крана.3. Спостереження за правильністю переміщення вантажу.4. Прийом вантажу.5. Від'єднання вантажу.Спеціально для такого виду робіт вантажопідйомні засоби оснащені спеціальними вантажозахоплювальними пристроями, що відображено в документі "Посадова інструкція стропальника 2,3,4,5,6 розряду". Перерахуємо основні пристрої, що використовуються з гаком вантажопідйомної машини, і які ми спеціально виписали з файлу «Посадова інструкція стропальника у будівництві»:
траверси;стропи;баді;захоплення.
Ви шукаєте, де можна купити посвідчення стропальника? І, зокрема, де купити посвідчення в Полтаві? Або вас цікавить, де придбати посвідчення стропальника в Україні? Навіщо витрачати ваші гроші та нерви на таку невдячну справу?! До того ж, не варто витрачати свій час на пошук осіб, які пропонують купити скоринки стропальника, які ще й можуть виявитися підробленими! Отримайте свій оригінальний державний зразок посвідчення стропальника легальним шляхом, звернувшись до нас, та пройшовши прискорене навчання стропальників в Україні, місті Полтава.

Illustration

Сучасний кравець

Обов'язки та загальна характеристика професії швачки
Сучасний кравець повинен:
виконувати всі види робіт з виготовлення одягу за стандартними та індивідуальними замовленнями;
вибирати (моделювати) фасони одягу відповідно до тенденцій моди, особливостей фігури замовника або властивостей тканини;
знімати мірки із замовника та виготовляти відповідні лекала для подальшого розкрою вибраного фасону або моделі;

робити розкрій тканини;

знати асортимент одягу, конструкцію та деталі виробів, властивості та особливості різних видів тканини;

знати технологію виготовлення швейних виробів із різних видів матеріалів;

знати основи матеріалознавства, конструювання, моделювання та технологію виготовлення швейних виробів.